Rozpočet školy

Jana Velcová  |   818x  |

Škola je příspěvkovou organizací a hospodaří v rámci svého rozpočtu s rozpočtovými prostředky stanovenými zřizovatelem.

Krajský úřad poskytuje škole finanční prostředky na platy a náhrady platů. Popřípadě mzdy a náhrady mezd, na odměny za pracovní pohotovost, odměny za práci vykonanou na základě dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr a odstupné, na náklady stanovené na odvody do sociálních a zdravotních fondů a ostatní náklady vyplývajících z pracovněprávních vztahů.

Škola též hospodaří s prostředky od zřizovatele na provoz školy, dále pak s úplatou za předškolní vzdělávání od rodičů dětí navštěvujících mateřskou školu a s vlastními prostředky (dary, dotace).

Zveřejněno: 16.11.2022
FOTOGRAFIE K VYZVEDNUTÍ

na třídách jsou již k vyzvednutí vánoční fotografie dětí

Zveřejněno: 15.11.2022
uzavření MŠ o letních prázninách

uzavírka MŠ  v době letních prázdin je v termínu 24.7.- 27.8.2023

Podrobnosti o uzavření ostatních MŠ a možnosti umístit dítě v této době do jiné MŠ, je na nástěnce v šatně .

Zveřejněno: 13.10.2022
Uzavření MŠ

Zřizovatel schválil uzavření MŠ v pátek 18.11. a v době vánočních prázdnin od 23.12- 1.1.2023

Zveřejněno: 24.1.2022

Z důvodu aktuálního nepříznivého stavu "COVID-19" bude MŠ mnohem důsledněji kontrolovat zdravotní stav dětí. Při jakémkoliv příznaku možného onemocnění (rýmy, kašel, zvýšená teplota...) nebude dítě do MŠ  přijato. Popřípadě během dne bude ihned kontaktován zákonný zástupce, aby se dostavil do MŠ pro dítě k jeho vyzvednutí.

Děkujeme za spolupráci a pochopení.