Rozpočet školy

Jana Velcová  |   118x  |

Škola je příspěvkovou organizací a hospodaří v rámci svého rozpočtu s rozpočtovými prostředky stanovenými zřizovatelem.

Krajský úřad poskytuje škole finanční prostředky na platy a náhrady platů. Popřípadě mzdy a náhrady mezd, na odměny za pracovní pohotovost, odměny za práci vykonanou na základě dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr a odstupné, na náklady stanovené na odvody do sociálních a zdravotních fondů a ostatní náklady vyplývajících z pracovněprávních vztahů.

Škola též hospodaří s prostředky od zřizovatele na provoz školy, dále pak s úplatou za předškolní vzdělávání od rodičů dětí navštěvujících mateřskou školu a s vlastními prostředky (dary, dotace).

Zveřejněno: 4.1.2021
Lednové akce

Vzhledem k prodloužení nouzového stavu a situace kolem COVID - 19,  se všechny plánované akce ruší, včetně bruslení na zimním stadionu.

Zveřejněno: 17.12.2020
Vánoční překvapení

Ve fotogalerii na vás čeká překvapení od dětí...