Rozpočet školy

Jana Velcová  |   34x  |

Škola je příspěvkovou organizací a hospodaří v rámci svého rozpočtu s rozpočtovými prostředky stanovenými zřizovatelem.

Krajský úřad poskytuje škole finanční prostředky na platy a náhrady platů. Popřípadě mzdy a náhrady mezd, na odměny za pracovní pohotovost, odměny za práci vykonanou na základě dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr a odstupné, na náklady stanovené na odvody do sociálních a zdravotních fondů a ostatní náklady vyplývajících z pracovněprávních vztahů.

Škola též hospodaří s prostředky od zřizovatele na provoz školy, dále pak s úplatou za předškolní vzdělávání od rodičů dětí navštěvujících mateřskou školu a s vlastními prostředky (dary, dotace).

Zveřejněno: 14.10.2020
FOTKY

MÁME HOTOVÉ FOTOGRAFIE,  ZASTAVTE SE PRO NĚ V MŠ ( 450 KČ).

Zveřejněno: 8.10.2020

OD ČTVRTKA 8.10. 2020 JE  JEDNO DÍTĚ ZE TŘÍDY SLUNÍČKA V POVINNÉ KARANTÉNĚ

(rodinným příslušník má potvrzený COVID - 19), čekáme na další informace zákonných zástupců dítěte   o dalším průběhu vyšetření na COVID -19.

Zveřejněno: 2.10.2020
Stravné a školné