Organizace mateřské školy

Petra Trtíková  |   410x  |
ORGANIZACE MATEŘSKÉ ŠKOLY - INFORMACE PRO RODIČE

1. Děti se prijímají do MŠ od 6:30 do 8:00 hodin. Pokud se rodiče domluví s učitelkou, lze dítě přivádět dle potřeby rodiny.

2. Rodiče nebo jejich zástupce předá dítě učitelce ve třídě!

3. Dítě vyzvedávají rodiče nebo jimi pověřené osoby. Písemné pověření je uloženo ve třídě, kterou dítě navštěvuje. Bez toho učitelka nikomu dítě nepředá!

4. Do MŠ patří dítě pouze zdravé. Učitelky mají právo nepřijmout dítě se známkami nemoci v zájmu ostatních dětí!!

5. Pokud se v rodině vyskytne infekční onemocnění, rodiče jsou povinni toto neprodleně ohlásit v MŠ!

6. Rodiče jsou povinni oznámit všechny změny v osobních datech dítěte, změny telefonních čísel, změnu zdravotrní pojišťovny.

7. Rodiče jsou povinni oznámit v MŠ předem známou nepřítomnost dítěte. Pokud není předem známá, musí tak učinit co nejdříve.

8. Rodiče jsou povinni zaplatit včas stravné.

9. Rodiče jsou povinni zaplatit včas provozní náklady.

10. Rodiče mají právo kdykoliv přijít do MŠ a zúčastnit se výchovně vzdělávacích aktivit.

11. Rodiče mají právo být dostatečně a včas informování o dění v MŠ a mohou se ho i aktivně zúčastnit.

12. Rodiče mají právo na konzultaci s učitelkou nebo ředitelkou (po předchozí domluvě).

13. Ředitelka školy může ukončit docházku dítěte do MŠ  po písemném upozornění zástupce dítěte tehdy:

• pokud dítě nedocháhzí do MŠ 14 dnů bez omluvy
  • pokud zástupce dítěte narušuje opakovaně provoz MŠ a jednání s ním je bezúspěšné
  • pokud ředitelka školy přihlédne k sociální a výchovné situaci rodiny a zájmům dítěte
  • pokud je to vhodné na základě vyjádření odborníků v průběhu zkušební doby

14. Pedagogická pracovnice odpovídá za díte od doby převzetí od rodiče do doby převzetí dítěte rodiči nebo jejich zástupci.

15. Informace obdrží rodiče písemně při zápisu dítěte do MŠ.

16. Školní řád - doporučeno prostudovat (viz nástěnka v šatně dětí)

Zveřejněno: 24.9.2021
UZAVŘENÍ MŠ

Dne 24.9. 2021 byla na zasedání Rady města Nejdek schválena žádost o uzavření MŠ ve dnech pondělí 27.9.2021 a pátek 29.10. 2021

Zveřejněno: 2.8.2021
REŽIM NÁVRATU ZE ZAHRANIČÍ

INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ - ochranná opatření vydaná Ministerstvem zdravotnictví, s účinností od 9.7. 2021

Zvláštní pravidla platí pro děti do 6 let v MŠ - děti do 6 let nepodléhají povinnosti testování. Pokud se děti ve věku 6 let vrátí ze země s velmi vysokým rizikem nákazy, resp. s extrémním rizikem nákazy, nejsou povinny se prokázat negativním testem, ale jsou automaticky povinny zůstat v samoizolaci po dobu 7 dnů, resp. 10dnů, od vstupu do ČR.              I kdyby se podrobily testu a výledek byl negativní, není možné takto prolomit povinnost samoizolace.

Co se týká dětí, které dovršily 6 let věku, tak se na ně vztahují pravidla stejná jako pro všechny osoby vracející se ze zahraničí.

Podrobnějsí informace k nahlédnutí  v MŠ - TIŠTĚNÁ PODOBA na nástěnce v šatně.

Zveřejněno: 20.5.2021

Dne 20.5. 2021 byla MŠ  informována zástupci státní policie ČR, že se opět aktivoval výhružný email pro mateřské školy. Výhružná zpráva není nyní vůbec upřesněna, nejedná se o konkrétní datum.

MŠ přistoupí k preventivním opatřením: pobyt dětí pouze v areálu MŠ, uzamykání hlavního i bočního vchodu do MŠ,  v čase od 8 - 14 hod uzamčení branky do areálu MŠ.  Prosíme rodiče o ostražitost a sledování, kdo se v MŠ pohybuje a nachází. .

Děkujeme za pochopení a spolupráci. Ředitelka MŠ

Zveřejněno: 18.5.2021
Platby v době letních prázdnin

ms letni provoz.pdf
Zveřejněno: 24.3.2021
ZÁPIS DO MŠ

Den otevřených dveří  se z důvodu COVID-19  nekoná!

Zápis do MŠ  proběhne v ÚT 4.5. 2021 od 16 - 18 hod.

Podrobnější informace naleznete v sekci PRO RODIČE - INFORMACE K NÁSTUPU DO MŠ

Zveřejněno: 1.3.2021
OČR, ŠKOLNÉ

únor OČR - tiskopis  OČR s razítkem MŠ (k vytisknutí odkaz v aktualitách z 19/2)

březen OČR -  OČR podle nových pravidel škola již nevyplňuje,  zajišťuje stát. Od MŠ již není potřeba žádné razítko ani podpis!!!  Odkaz níže.

ŠKOLNÉ za uzavření MŠ v době 1/3 do 31/3 2021 bude v plné výši vráceno zákonným zástupcům na účty během měsíce dubna.

POVINNÁ PŘEDŠKOLNÍ DOCHÁZKA  Upozorňujeme rodiče na povinnost zpracovat zadané úkoly v době distanční výuky pro předškoláky - sekce na stránkách PRO RODIČE - PŘEDŠKOLÁCI.  Popřípadě nás kontaktovat a domluvit se.

Děkujeme za Vaši spolupráci

Zveřejněno: 19.2.2021
ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ

Tiskopis  je možné vytisknout zde, podle data jsou v příloze tiskopisy na tři týdny.

karantena 2021.pdf