Organizace mateřské školy

Petra Trtíková  |   52x  |
ORGANIZACE MATEŘSKÉ ŠKOLY - INFORMACE PRO RODIČE

1. Děti se prijímají do MŠ od 6:30 do 8:00 hodin. Pokud se rodiče domluví s učitelkou, lze dítě přivádět dle potřeby rodiny.

2. Rodiče nebo jejich zástupce předá dítě učitelce ve třídě!

3. Dítě vyzvedávají rodiče nebo jimi pověřené osoby. Písemné pověření je uloženo ve třídě, kterou dítě navštěvuje. Bez toho učitelka nikomu dítě nepředá!

4. Do MŠ patří dítě pouze zdravé. Učitelky mají právo nepřijmout dítě se známkami nemoci v zájmu ostatních dětí!!

5. Pokud se v rodině vyskytne infekční onemocnění, rodiče jsou povinni toto neprodleně ohlásit v MŠ!

6. Rodiče jsou povinni oznámit všechny změny v osobních datech dítěte, změny telefonních čísel, změnu zdravotrní pojišťovny.

7. Rodiče jsou povinni oznámit v MŠ předem známou nepřítomnost dítěte. Pokud není předem známá, musí tak učinit co nejdříve.

8. Rodiče jsou povinni zaplatit včas stravné.

9. Rodiče jsou povinni zaplatit včas provozní náklady.

10. Rodiče mají právo kdykoliv přijít do MŠ a zúčastnit se výchovně vzdělávacích aktivit.

11. Rodiče mají právo být dostatečně a včas informování o dění v MŠ a mohou se ho i aktivně zúčastnit.

12. Rodiče mají právo na konzultaci s učitelkou nebo ředitelkou (po předchozí domluvě).

13. Ředitelka školy může ukončit docházku dítěte do MŠ  po písemném upozornění zástupce dítěte tehdy:

• pokud dítě nedocháhzí do MŠ 14 dnů bez omluvy
  • pokud zástupce dítěte narušuje opakovaně provoz MŠ a jednání s ním je bezúspěšné
  • pokud ředitelka školy přihlédne k sociální a výchovné situaci rodiny a zájmům dítěte
  • pokud je to vhodné na základě vyjádření odborníků v průběhu zkušební doby

14. Pedagogická pracovnice odpovídá za díte od doby převzetí od rodiče do doby převzetí dítěte rodiči nebo jejich zástupci.

15. Informace obdrží rodiče písemně při zápisu dítěte do MŠ.

16. Školní řád - doporučeno prostudovat (viz nástěnka v šatně dětí)

Zveřejněno: 14.10.2020
FOTKY

MÁME HOTOVÉ FOTOGRAFIE,  ZASTAVTE SE PRO NĚ V MŠ ( 450 KČ).

Zveřejněno: 8.10.2020

OD ČTVRTKA 8.10. 2020 JE  JEDNO DÍTĚ ZE TŘÍDY SLUNÍČKA V POVINNÉ KARANTÉNĚ

(rodinným příslušník má potvrzený COVID - 19), čekáme na další informace zákonných zástupců dítěte   o dalším průběhu vyšetření na COVID -19.

Zveřejněno: 2.10.2020
Stravné a školné