Organizace mateřské školy

Petra Trtíková  |   1743x  |
ORGANIZACE MATEŘSKÉ ŠKOLY - INFORMACE PRO RODIČE

1. Děti se prijímají do MŠ od 6:30 do 8:00 hodin. Pokud se rodiče domluví s učitelkou, lze dítě přivádět dle potřeby rodiny.

2. Rodiče nebo jejich zástupce předá dítě učitelce ve třídě!

3. Dítě vyzvedávají rodiče nebo jimi pověřené osoby. Písemné pověření je uloženo ve třídě, kterou dítě navštěvuje. Bez toho učitelka nikomu dítě nepředá!

4. Do MŠ patří dítě pouze zdravé. Učitelky mají právo nepřijmout dítě se známkami nemoci v zájmu ostatních dětí!!

5. Pokud se v rodině vyskytne infekční onemocnění, rodiče jsou povinni toto neprodleně ohlásit v MŠ!

6. Rodiče jsou povinni oznámit všechny změny v osobních datech dítěte, změny telefonních čísel, změnu zdravotrní pojišťovny.

7. Rodiče jsou povinni oznámit v MŠ předem známou nepřítomnost dítěte. Pokud není předem známá, musí tak učinit co nejdříve.

8. Rodiče jsou povinni zaplatit včas stravné.

9. Rodiče jsou povinni zaplatit včas provozní náklady.

10. Rodiče mají právo kdykoliv přijít do MŠ a zúčastnit se výchovně vzdělávacích aktivit.

11. Rodiče mají právo být dostatečně a včas informování o dění v MŠ a mohou se ho i aktivně zúčastnit.

12. Rodiče mají právo na konzultaci s učitelkou nebo ředitelkou (po předchozí domluvě).

13. Ředitelka školy může ukončit docházku dítěte do MŠ  po písemném upozornění zástupce dítěte tehdy:

• pokud dítě nedocháhzí do MŠ 14 dnů bez omluvy
  • pokud zástupce dítěte narušuje opakovaně provoz MŠ a jednání s ním je bezúspěšné
  • pokud ředitelka školy přihlédne k sociální a výchovné situaci rodiny a zájmům dítěte
  • pokud je to vhodné na základě vyjádření odborníků v průběhu zkušební doby

14. Pedagogická pracovnice odpovídá za díte od doby převzetí od rodiče do doby převzetí dítěte rodiči nebo jejich zástupci.

15. Informace obdrží rodiče písemně při zápisu dítěte do MŠ.

16. Školní řád - doporučeno prostudovat (viz nástěnka v šatně dětí)

Zveřejněno: 16.4.2024
Volné pracovní místo

Hledáme od 1.9.2024 nového pana školníka, pracovní úvazek zkrácený (3 hodiny denně). Bližší informace v MŠ

Zveřejněno: 21.3.2024
Zápis do Mš

zápis nových dětí proběhne 2.5. od 16-18 hod

Den otevřených dveří 27.3. dopoledne od 8:30- 11 hodin

Těšíme se na Vás

Zveřejněno: 21.3.2024
Úplata za předškolní vzdělávání od 1.9.2024
ccf21032024.pdf
Zveřejněno: 5.3.2024
Den otevřených dveří v MŠ

Zveme Vás na návštěvu do školky ve středu 27.3. od 8:30 - 11:30 hodin.

Zveřejněno: 30.8.2023
ZMĚNA - stravné

Věnujte pozornost novému systému zveřejňování částek za stravné (podle pravidel GDPR)  - nově podle přiděleného čísla na každé dítě - více informací u učitelek na třídách a  následně na nástěnce v šatně. Děkujeme