22. 3. - 5. 4. Téma: VELIKONOCE - ZVYKY A TRADICE

21.března 2021  |   Předškoláci  |   Petra Trtíková  |   1211x  |

Milí rodiče našich předškoláků,

tentokráte je pro děti připraven 14 denní VELIKONOČNÍ PROJEKT na téma VELIKONOČNÍ SVÁTKY – ZVYKY A TRADICE trvající od 22. 3. – 5. 4. 2021, který obsahuje nejen 6 úkolů k vytištění, ale také mnohé nápady a tipy pro velikonoční období.

Tyto vypracované úkoly prosím odevzdávejte až v týdnu po Velikonocích. Úkoly z předchozích týdnů distanční výuky odevzdejte prosím do Velikonoc (1. 4.) v úředních hodinách MŠ (každé po, út, čt od 9:00 – 11:00) nebo po telefonické domluvě jiným způsobem.

Budeme také velice rádi, pokud nám poskytnete k distanční výuce (dále jen DV) zpětnou vazbu. Zajímá nás především, zda vám DV tímto způsobem vyhovuje, zda ji shledáváte dostačující nebo naopak, zda děti a vás při DV nepřetěžujeme a zda se dětem úkoly líbí. Napište nám krátce na lísteček svůj názor ale i svoje připomínky k DV, abychom společně našli co nejpřijatelnější podobu nejen pro nás pedagogy, ale také pro děti a vás rodiče. Lísteček nám můžete předat při odevzdávání úkolů nebo anonymně hodit do poštovní schránky u vchodových dveří. Za vaše názory předem moc děkujeme.

Přejeme vám všem hezké a příjemné prožití prožití velikonočních svátků.

PŘIPOMÍNÁME TAKÉ RODIČŮM PŘEDŠKOLÁKŮ, ŽE V MĚSÍCI DUBNU BUDOU PROBÍHAT ZÁPISY DO ZÁKLADNÍCH ŠKOL. PODROBNÉ INFORMACE O ZÁPISECH ZÍSKÁTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ZÁKLADNÍCH ŠKOL, V DUBNOVÝCH NEJDECKÝCH LISTECH ČI TELEFONICKY NA DANÝCH ŠKOLÁCH.

1. projekt - velikonoce - zvyky a tradice.pdf
2. najdi cestu k pokladu.pdf
3. malovani vajicek.pdf
4. velikonocni zvyky a tradice.pdf
5. zdobeni vajicka.pdf
6. den a noc.pdf
7. zaznam pocasi.pdf
Zveřejněno: 6.9.2022
ZÁŘÍ 2022

Schůzka s rodiči - úterý 20/9 od 16 hodin v jídelně MŠ

Zájemci o jazykový kroužek se prosím napište na nástěnku v šatně MŠ nebo nás v případě nepřítomnosti kontaktujte

Nově nabízíme možnost zapsat se do Vědeckého kroužku- více informací opět na nástěnce v MŠ

Zveřejněno: 15.8.2022
Platby

Od 1.9.2022 úplata na jedno dítě za poskytování předškolního vzdělávání 500,-Kč měsíčně (netýká se dětí předškolních- tedy v posledním roce povinné školní docházky, ty jsou osvobozeny od plateb).

Navýšení plateb za stravné!!! Děti 3-6 let:40,-Kč denně. Děti 7-10 let (odklady školní docházky): 48,-Kč denně.

Zveřejněno: 30.3.2022
Zápis pro děti z Ukrajiny

Zápis pro děti z Ukrajiny postižené válkou, 9.6. 2022 od 8-11 hodin

Zveřejněno: 28.3.2022
Zápis do MŠ

Den otevřených dveří  - středa 13.4.2022 od 8-12 hodin

Zápis do MŠ  - středa 4. 5. 2022 od 16 -18 hodin

Zveřejněno: 24.1.2022

Z důvodu aktuálního nepříznivého stavu "COVID-19" bude MŠ mnohem důsledněji kontrolovat zdravotní stav dětí. Při jakémkoliv příznaku možného onemocnění (rýmy, kašel, zvýšená teplota...) nebude dítě do MŠ  přijato. Popřípadě během dne bude ihned kontaktován zákonný zástupce, aby se dostavil do MŠ pro dítě k jeho vyzvednutí.

Děkujeme za spolupráci a pochopení.