22. 3. - 5. 4. Téma: VELIKONOCE - ZVYKY A TRADICE

21.března 2021  |   Předškoláci  |   Petra Trtíková  |   197x  |

Milí rodiče našich předškoláků,

tentokráte je pro děti připraven 14 denní VELIKONOČNÍ PROJEKT na téma VELIKONOČNÍ SVÁTKY – ZVYKY A TRADICE trvající od 22. 3. – 5. 4. 2021, který obsahuje nejen 6 úkolů k vytištění, ale také mnohé nápady a tipy pro velikonoční období.

Tyto vypracované úkoly prosím odevzdávejte až v týdnu po Velikonocích. Úkoly z předchozích týdnů distanční výuky odevzdejte prosím do Velikonoc (1. 4.) v úředních hodinách MŠ (každé po, út, čt od 9:00 – 11:00) nebo po telefonické domluvě jiným způsobem.

Budeme také velice rádi, pokud nám poskytnete k distanční výuce (dále jen DV) zpětnou vazbu. Zajímá nás především, zda vám DV tímto způsobem vyhovuje, zda ji shledáváte dostačující nebo naopak, zda děti a vás při DV nepřetěžujeme a zda se dětem úkoly líbí. Napište nám krátce na lísteček svůj názor ale i svoje připomínky k DV, abychom společně našli co nejpřijatelnější podobu nejen pro nás pedagogy, ale také pro děti a vás rodiče. Lísteček nám můžete předat při odevzdávání úkolů nebo anonymně hodit do poštovní schránky u vchodových dveří. Za vaše názory předem moc děkujeme.

Přejeme vám všem hezké a příjemné prožití prožití velikonočních svátků.

PŘIPOMÍNÁME TAKÉ RODIČŮM PŘEDŠKOLÁKŮ, ŽE V MĚSÍCI DUBNU BUDOU PROBÍHAT ZÁPISY DO ZÁKLADNÍCH ŠKOL. PODROBNÉ INFORMACE O ZÁPISECH ZÍSKÁTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ZÁKLADNÍCH ŠKOL, V DUBNOVÝCH NEJDECKÝCH LISTECH ČI TELEFONICKY NA DANÝCH ŠKOLÁCH.

1. projekt - velikonoce - zvyky a tradice.pdf
2. najdi cestu k pokladu.pdf
3. malovani vajicek.pdf
4. velikonocni zvyky a tradice.pdf
5. zdobeni vajicka.pdf
6. den a noc.pdf
7. zaznam pocasi.pdf
Zveřejněno: 15.6.2021
PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ

Dne 22. 6. 2021 úterý v 16 hod. se slavnostně rozloučíme s našimi předškoláky, kteří budou divadelním souborem "Ondřej"  PASOVÁNI NA ŠKOLÁKY". Srdečně zveme rodiče předškoláků,  začátek v 16 hod. VSTUPNÉ NA DÍTĚ 140 KČ.  Prosíme zaplatit do pondělí 21. 6.

Zveřejněno: 20.5.2021

Dne 20.5. 2021 byla MŠ  informována zástupci státní policie ČR, že se opět aktivoval výhružný email pro mateřské školy. Výhružná zpráva není nyní vůbec upřesněna, nejedná se o konkrétní datum.

MŠ přistoupí k preventivním opatřením: pobyt dětí pouze v areálu MŠ, uzamykání hlavního i bočního vchodu do MŠ,  v čase od 8 - 14 hod uzamčení branky do areálu MŠ.  Prosíme rodiče o ostražitost a sledování, kdo se v MŠ pohybuje a nachází. .

Děkujeme za pochopení a spolupráci. Ředitelka MŠ

Zveřejněno: 18.5.2021
Platby v době letních prázdnin

ms letni provoz.pdf
Zveřejněno: 29.4.2021
LETNÍ PROVOZ MŠ

O letních prázdninách 2021 bude uzavřena MŠ Lipová z důvodu rekonstrukce hospodářského pavilonu- původně schválený harmonogram uzavírek všech MŠ zřízených městem Nejdek je přepracován - viz tabulka níže v odkazu.

Zveřejněno: 29.3.2021
Květinky na plotě

Děkujeme Vám za květinky, které nám rozkvetly na plotě naší školky, je to úžasné!! KVĚTINKY STÁLE POSTUPNĚ ROZKVÉTAJÍ,  dělá nám to velkou radost.

Zveřejněno: 24.3.2021
ZÁPIS DO MŠ

Den otevřených dveří  se z důvodu COVID-19  nekoná!

Zápis do MŠ  proběhne v ÚT 4.5. 2021 od 16 - 18 hod.

Podrobnější informace naleznete v sekci PRO RODIČE - INFORMACE K NÁSTUPU DO MŠ

Zveřejněno: 14.3.2021
Jarní výzva
Zveřejněno: 1.3.2021
OČR, ŠKOLNÉ

únor OČR - tiskopis  OČR s razítkem MŠ (k vytisknutí odkaz v aktualitách z 19/2)

březen OČR -  OČR podle nových pravidel škola již nevyplňuje,  zajišťuje stát. Od MŠ již není potřeba žádné razítko ani podpis!!!  Odkaz níže.

ŠKOLNÉ za uzavření MŠ v době 1/3 do 31/3 2021 bude v plné výši vráceno zákonným zástupcům na účty během měsíce dubna.

POVINNÁ PŘEDŠKOLNÍ DOCHÁZKA  Upozorňujeme rodiče na povinnost zpracovat zadané úkoly v době distanční výuky pro předškoláky - sekce na stránkách PRO RODIČE - PŘEDŠKOLÁCI.  Popřípadě nás kontaktovat a domluvit se.

Děkujeme za Vaši spolupráci

Zveřejněno: 19.2.2021
ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ

Tiskopis  je možné vytisknout zde, podle data jsou v příloze tiskopisy na tři týdny.

karantena 2021.pdf