22. 3. - 5. 4. Téma: VELIKONOCE - ZVYKY A TRADICE

21.března 2021  |   Předškoláci  |   Petra Trtíková  |   1403x  |

Milí rodiče našich předškoláků,

tentokráte je pro děti připraven 14 denní VELIKONOČNÍ PROJEKT na téma VELIKONOČNÍ SVÁTKY – ZVYKY A TRADICE trvající od 22. 3. – 5. 4. 2021, který obsahuje nejen 6 úkolů k vytištění, ale také mnohé nápady a tipy pro velikonoční období.

Tyto vypracované úkoly prosím odevzdávejte až v týdnu po Velikonocích. Úkoly z předchozích týdnů distanční výuky odevzdejte prosím do Velikonoc (1. 4.) v úředních hodinách MŠ (každé po, út, čt od 9:00 – 11:00) nebo po telefonické domluvě jiným způsobem.

Budeme také velice rádi, pokud nám poskytnete k distanční výuce (dále jen DV) zpětnou vazbu. Zajímá nás především, zda vám DV tímto způsobem vyhovuje, zda ji shledáváte dostačující nebo naopak, zda děti a vás při DV nepřetěžujeme a zda se dětem úkoly líbí. Napište nám krátce na lísteček svůj názor ale i svoje připomínky k DV, abychom společně našli co nejpřijatelnější podobu nejen pro nás pedagogy, ale také pro děti a vás rodiče. Lísteček nám můžete předat při odevzdávání úkolů nebo anonymně hodit do poštovní schránky u vchodových dveří. Za vaše názory předem moc děkujeme.

Přejeme vám všem hezké a příjemné prožití prožití velikonočních svátků.

PŘIPOMÍNÁME TAKÉ RODIČŮM PŘEDŠKOLÁKŮ, ŽE V MĚSÍCI DUBNU BUDOU PROBÍHAT ZÁPISY DO ZÁKLADNÍCH ŠKOL. PODROBNÉ INFORMACE O ZÁPISECH ZÍSKÁTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ZÁKLADNÍCH ŠKOL, V DUBNOVÝCH NEJDECKÝCH LISTECH ČI TELEFONICKY NA DANÝCH ŠKOLÁCH.

1. projekt - velikonoce - zvyky a tradice.pdf
2. najdi cestu k pokladu.pdf
3. malovani vajicek.pdf
4. velikonocni zvyky a tradice.pdf
5. zdobeni vajicka.pdf
6. den a noc.pdf
7. zaznam pocasi.pdf
Zveřejněno: 26.1.2023
fond kultury - platba
platby 1.pdf
Zveřejněno: 6.1.2023
DANĚ

Tiskopisy pro zpracování daní (školné) jsou již k vyzvednutí na vašich třídách.  Děkujeme

Zveřejněno: 4.1.2023
Navýšení plateb - stravné
ccf03012023.pdf
Zveřejněno: 15.11.2022
uzavření MŠ o letních prázninách

uzavírka MŠ  v době letních prázdin je v termínu 24.7.- 27.8.2023

Podrobnosti o uzavření ostatních MŠ a možnosti umístit dítě v této době do jiné MŠ, je na nástěnce v šatně .

Zveřejněno: 13.10.2022
Uzavření MŠ

Zřizovatel schválil uzavření MŠ  od pátku 23.12- 1.1.2023

Budeme se na Vás těšit v novém roce.

Zveřejněno: 24.1.2022

Z důvodu aktuálního nepříznivého stavu "COVID-19" bude MŠ mnohem důsledněji kontrolovat zdravotní stav dětí. Při jakémkoliv příznaku možného onemocnění (rýmy, kašel, zvýšená teplota...) nebude dítě do MŠ  přijato. Popřípadě během dne bude ihned kontaktován zákonný zástupce, aby se dostavil do MŠ pro dítě k jeho vyzvednutí.

Děkujeme za spolupráci a pochopení.